Методична робота

9 грудня 2019 року  у гімназії відбулася година коду із мером м.Львова. Година коду - це глобальна ініціатива задля популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. Наша гімназія вже четвертий рік поспіль активно бере участь в цьому проекті. Сьогодні у нас в гостях були представники ІТ компанії Newfire Partners Ніна Піць і Дарія Бут та мер Львова Андрій Садовий. Гімназистам було дуже цікаво послухати представниць ІТ та самим спробувати навчити машину штучного інтелекту.

2 грудня 2019 року в VI(10)-их гімназійних класах відбулися уроки правознавства на тему «Захист прав людини.ЄСПЛ». До проведення уроків долучилась наша почесна гостя - Гатуляк Христина, заступник директора центру правової допомоги від Міністерства юстиції України.

Дякуємо за пізнавальну зустріч!

27 листопада 2019 року  у гімназії відбувся семінар для педагогів закладу “Гуманна педагогіка Св. Івана Боско. Вдячність”. Зустріч провела п.Ірина Микитюк, яка розказала вчителям про основи превентивного виховання та роль вдячності у навчанні учнів.

Дякуємо за цікаву зустріч!

28 листопада 2019 року на уроках англійської мови учні Львівської правничої гімназії ознайомлювались із традиційним американським святом - Днем подяки. Впродовж дня гімназисти інтерактивними методами досліджували тему вдячності. Учні дійшли до висновку, що вона є важливою рисою для кожного суспільства і проявляти її потрібно щоденно різними способами.

Дякуйте частіше!

19-20 листопада 2019 року  у Львівській правничій гімназії відбувалась серія майстер-класів “Сучасний урок. Як зробити його якісною та натхненною працею учнів?”. Представники усіх методоб’єднань закладу ділились досвідом, як цікаво і неординарно провести урок. Заходи відбулися в рамках підготовки до прийдешньої педради.