Подорожі, екскурсії

22 березня 2018 року вчителі Львівської правничої гімназії відвідали з екскурсією Центр митрополита Андрея Шептицького. Педагоги ознайомились із структурою бібліотеки, дізналися про основні напрямки діяльності Центру та особливості навчання в Українському католицькому університеті.

1 березня 2018 року гімназисти VI(10)-их класів відвідали з екскурсією пам'ятку львівської барокової архітектури - Собор святого Юра. Також учні побували у крипті собору, де поховані відомі діячі УГКЦ, зокрема святий А. Шептицький.

26 грудня 2017 року гімназисти І(5)-В, І(5)-Г та ІІ(6)-Б класів відвідали Музей писанкового розпису у мальовничому місті Коломия. Далі учні відправились до "Маєтку Святого Миколая", що розташований на території парку "Гуцульщина" Івано -Франківської області. Учні отримали від угодника солодкі подарунки та хороші побажання на наступний рік.

28 лютого 2018 року учні ІІІ-Б класу гімназії відвідали презентацію книги лідера гурту "Мері" Віктора Винника "90/60/90", в якій письменник поділився спогадами про своє дитинство, шкільні та студентські роки. Автор виконав хіти 90-х, а також власні пісні. Гімназисти мали змогу отримати книгу з автографом письменника. 

23 грудня 2017 року гімназисти І(5)-А класу відвідали резиденцію святого Миколая, де особисто зустрілися з улюбленим святим всієї дітвори та отримали від нього подарунки. Дорогою діти учні також завітали у м. Коломия, де відвідали єдиний у світі Музей писанкового розпису. А ще відвідали майстер-клас з ліплення сирних коників - відомих карпатських смаколиків.