Подорожі, екскурсії

26 грудня 2017 року гімназисти І(5)-В, І(5)-Г та ІІ(6)-Б класів відвідали Музей писанкового розпису у мальовничому місті Коломия. Далі учні відправились до "Маєтку Святого Миколая", що розташований на території парку "Гуцульщина" Івано -Франківської області. Учні отримали від угодника солодкі подарунки та хороші побажання на наступний рік.

23 грудня 2017 року гімназисти І(5)-А класу відвідали резиденцію святого Миколая, де особисто зустрілися з улюбленим святим всієї дітвори та отримали від нього подарунки. Дорогою діти учні також завітали у м. Коломия, де відвідали єдиний у світі Музей писанкового розпису. А ще відвідали майстер-клас з ліплення сирних коників - відомих карпатських смаколиків.

6 грудня 2017 року гімназисти І(5)-А класу разом з вчителем мистецтва Іриною Капустяк відвідали Національний музей імені А. Шептицького. Учні ознайомились з творами сакрального мистецтва, особливо звернули увагу на ікону улюбленого святого всіх дітей - святого Миколая.

7 грудня 2017 року гімназисти VI(10)-их класів побували екскурсії в музеї "Союзу українок" - найбільшої жіночої громадської організації Галичини. З історією та діяльністю організації учнів ознайомила Ростислава Федак - почесна членкиня «Союзу українок», яка попри свій немолодий вік і досі продовжує активну громадську діяльність. 

7 грудня 2017 року гімназисти VI(10)-А класу відвідали Апеляційний суд Львівщини. Працівники закладу ознайомили учнів із своєю діяльністю. Учні мали змогу поспілкуватись не лише із представниками канцелярій, а й безпосередньо з Головою суду та його заступником.