Заходи

11 листопада вчителі нашої гімназії пройшли навчання щодо поводження з вибухонебезпечними предметами у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Педагоги дізнались про види мін та правила поведінки при виявленні невідомих предметів.

Дякуємо за важливу інформацію та сподіваємось не мати потреби використовувати її на практиці.

11 листопада гімназисти І(5) та ІІ(6) класів пройшли навчання з мінної безпеки від "СпівДія Хаб Львів". Учні дізналися про вибухонебезпечні предмети та вивчили правила поведінки при виявленні підозрілих речей.

Дякуємо за актуальну інформацію!

9 листопада відзначаємо День писемності. Сьогодні наші учні долучились до написання Всеукраїнсього радіодиктанту національної єдності, а вчителі-предметники провели тематичні уроки з української мови.

4 листопада відбувся довгоочікуваний благодійний осінній ярмарок. Учні підготували багато цікавих смаколиків, біжутерії та елементів декору. Тож на великих перервах було гамірно, весело і ніхто не сидів у телефонах. В результаті ярмарку вдалось зібрати 40 827 грн. , які передали на закупівлю пікапів на передову. А смаколики, які залишились, передали нашим бійцям у воєнний госпіталь.

Дякуємо всім, хто долучився до сьогоднішнього дня. Ви неймовірні!