Заходи

12 березня 2021 року за 100 днів до завершення навчального року, відбувся традиційний бал випускників Стоднівка. Учні здивували глядачів урочистим полонезом, ніжним вальсом, пристрасним танго; у залі лунали пісні та вірші від талановитих учнів, які зробили цей день незабутнім для себе і глядачів.

Дякуємо за вишукане свято!

18-20 лютого 2021 року традиційно згадуємо героїв Небесної Сотні. Учні нашої гімназії переглянули тематичні відеоролики, згадали загиблих хвилиною мовчання та приєднались до міської акції "Ангели пам'яті". Також гімназисти VI класів провели круглий стіл "Уроки живої історії". 

Пам'ятаймо наших героїв!

1 березня 2021 року відбувся Марафон читання віршів Лесі Українки, присвячений 150-ій річниці від її народження. Учні переглянули документальний фільм про поетесу та поділилися улюбленими віршами.

16 лютого 2021 року  традиційно святкуємо день гімназії. Цьогоріч відзначали 18-ий ювілей створення закладу. З цієї нагоди в учнівському хабі відбулася панельна дискусія гімназії "До успіху через відповідальність". Випускники гімназії обговорювали з представниками учнівського самоврядування різноманітні аспекти успіху та відповідальності перед собою, ближніми й суспільством. На завершення дня в актовій залі відбулась урочиста академія "Успішні, бо відповідальні". Також було запроваджено спеціальну нагороду - "Я творю гімназію", яку вперше отримали талановиті учні, випускники, батьки та педагоги.

Відповідальності потрібно вчитись впродовж усього свого життя, тож бажаємо кожному розвивати в собі цю важливу рису.