Заходи

18 грудня 2020 року, у переддень святого Миколая у І(5)-их класах гімназії відбулось свято "У пошуках святого Миколая". Завдяки небесним ангелам кожен клас мав змогу продемонструвати свої таланти, а чортики змусили учнів задуматись над їхньою поведінкою. Та все ж головне, що кожен клас зміг відшукати свого святого Миколая й отримати заслужені подаруночки. 

Напередодні цього чарівного свята бажаємо всім справжніх зимових див!

23 листопада 2020 року гімназія вперше приєдналася до Усесвітнього Дня Гідності в Україні. На уроках гідності учні І(5) та IV(8) класів згадали події Революції Гідності, обговорили, що означає бути гідним громадянином та які гідні вчинки можемо здійснювати щодня. На завершення кожен гімназист написав лист собі у майбутнє з постановою стати гідним учнем та кращою людиною. 

27 листопада 2020 року гімназисти гімназії вшановували жертв Голодоморів 1932-1933 років. Щоперерви учні різних паралелей класів переглядали тематичні відеоролики, вшановували загиблих хвилиною мовчання, приносили свічки та яблука в знак пам’яті за загиблими. Пам'ятаймо минуле, щоб мати гідне майбутнє.

9 листопада 2020 року, у День писемності, учні V-VI класів традиційно взяли участь у написанні Ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності. Також у гімназії відбувся літературний вечір, де всі охочі ділилися своїми авторськими віршами та улюбленими поезіями.