Зустрічі

Впродовж березня студенти, магістри та викладачі УКУ проводили лекції для учнів V(9) і та VI(10) класів. Тематика зустрічей: 

- Гроші, фінансові плани та бюджет: лайфхаки розумного управління фінансами;

 - Фінансова безпека: не дай шахраям залізти тобі до кишені;

 - Кар’єра юриста у громадському секторі.

Дякуємо за цікаві лекції! 

28 вересня 2020 року  гімназисти VI(10)-Б класу мали зустріч із випускниками Львівської правничої гімназії - Михайлом Пенцаком та Святославом Покорчаком. Учні говорили про внутрішню відповідальність, життєві пріоритети та пошук покликання , а також про вміння бути собою попри усі суперечності.

2 жовтня 2020 року   відбулась зустріч із нашою випускницею - Анастасією Апетик. Гімназисти дізнались про авторський курс “Цифрові права та безпека для дітей”. Обговорили, яким має бути пароль в соцмережах, як вберегти свій обліковий запис від шахраїв та яку інформацію можна поширювати в інтернеті.

 Дякуємо за цікаву та актуальну зустріч!

15 листопада 2019 року  старший інспектор ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції м.Львова Ольга Шимочко та інспектор зв’язків з громадськістю УПП у Львівській області Олег Мельник провели урок-бесіда "Безпека руху - запорука життя і здоров'я" для гімназистів І-их класів. Під час цієї бесіди гімназисти обговорили правила поведінки дітей на дорозі, права та обов'язки пішоходів, повторили значення та вимоги дорожніх знаків, зрозуміли, на скільки важлива роль світловідбиваючих елементів у житті пішоходів.