Призери олімпіад

22 травня 2019 року  відбулось нагородження переможців інтернет-олімпіад з навчальних предметів. Від міського голови А.Садового отрмали подарунки і наші гімназистки.

- Мокрецова Єлизавета за ІІ місце ІІ етапу інтернет-олімпіади з біології;

- Феськова Анастасія та Кравчук Марія за ІІІ місце в інтернет-олімпіаді з української мови.

 

 Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

 

 

 

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році 

 

 

І місце

Лопатка Олена - учениця IV(8)-Б класу, німецька мова, вчитель Силенко Галина Василівна.

Слободян Назар   - учень IV-Б класу, християнська етика, вчитель Шевчук Тарас Михайлович.

Караман Любомир  - учень VІ(10)-Б класу, правознавство, вчитель Чухань Марія Іванівна. 

 

ІІ місце

Шайнер Єлизавета  - учениця ІV(8)-A класу, англійська мова, вчитель Гуменюк Ольга Зіновіївна. 

Пащенко Дар'я - учениця VII(11)-Б класу, англіська мова, вчитель Добрянська Мирослава Богданівна.

Климко Олександр - учень V(9)-А класу, хімія, вчитель Ярошевич Віра Володимирівна.

Климко Олександр - учень V(9)-А класу, біологія, вчитель Леськів Ольга Ярославівна.

Головатий Олексій-Павло - учень ІІІ(7)-В класу, математика, вчитель Садловська Оксана Василівна. 

Мокрецова Єлизавета  - учениця ІV(8)-Б класу, історія, вчитель Шклярська Зоряна Василівна. 

Караман Любомир - учень VІ(10)-Б класу, історія, вчитель Романчак Світлана Антонівна.

Головата Уляная - учениця V(9)-Б класу, трудове навчання, вчитель Глушко Наталя Іванівна.  

Слободян Назар - учень IV-Б класу, географія, вчитель Леда Галина Мирославівна.

Головатий Олексій-Павло - учень ІІІ(7)-В класу, фізика, вчитель Пецух Емілія Михайлівна.

Лопатка Олена - учениця IV(8)-Б класу, українська мова, вчитель Матвійчук Уляна Дмитрівна.

Шимків Надія - учениця V(9)-Б класу, правознавство, вчитель Чухань Марія Іванівна.

Бараняк Віктор - учень VІІ(11)-А класу, правознавство, вчитель Чухань Марія Іванівна.

 

 

ІІІ місце

Бараняк Віктор  - учень VІІ(11)-A класу, українська мова, вчитель Буянова Зіновія Теодорівна. 

Темник Вікторія - учениця V(9)-Б класу, англійська мова, вчитель Гуменюк Ольга Зіновіївна.  

Лях Соломія - учениця VІ(10)-Б класу, англійська мова, вчитель Ткаченко Галина Володимирівна. 

Боцвінок Євген - учень ІІ(6)-Г класу, математика, вчитель Фізяр Дарія Павлівна.

Намасний Андрій - учень V(9)-Б класу, математика, вчитель Лукашевська Наталія Борисівна. 

Климко Олександр - учень V(9)-A класу, фізика, вчитель Тимовчак Олександра Михайлівна. 

Мокрецова Єлизавета - учениця ІV(8)-Б класу, біологія, вчитель Олійник Валентина Миколаївна. 

Горбенко Анна - учениця V(9)-Б класу, християнська етика, Шевчук Тарас Михайлович. 

Татусько Максим - учень V(9)-Б класу, географія, вчитель Леда Галина Мирославівна.

 

Призери ІІ етапу ІХ  Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка

 

Підбережник Олесь  - учень І(5)-В класу, ІІ місце, вчитель Мелехіна Тетяна Гіларіївна.

Феськова Анастасія - учениця ІІІ(7)-А класу, ІІІ мсце, вчитель Крілевич Надія Ярославівна.

Шимків Надія  - учениця V(9)-Б класу, ІІІ місце, вчитель Руда Людмила Миколаївна.