УВАГА!

Львівська правнича гімназія 

12 березня 2020 року проводить    

традиційний міський конкурс "Правознайко"

                          для учнів 4-х класів шкіл м. Львова.

Заявку на участь у конкурсі можуть подавати школи або окремі учасники відповідно до Положення  (Положення додається).

Фінал "Молодь дебатує"

 alt=

Гімназистка Львівської правничої гімназії Шимків Надія стала суперфіналісткою німецько-українського проекту "Молодь дебатує". 7-8 лютого 2020 року команда нашої гімназії взяла участь у фінальному дебатному турнірі, що відбувався у м.Харкові у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого. Дебатери обговорювали проблему реалізації проекту "Екологічно чисте місто" в Україні та можливість виділення місць у Верховній Раді для представників неурядових громадських організацій. Учасники з різних куточків України продемонстрували глибоку обізнаність у темах та вміння цікаво й толерантно вести дискусію. За підсумками дебатів наша учениця Шимків Надія увійшла до четвірки кращих учасників проекту "Молодь дебатує" 2020 року. (детальніше) 

Дякуємо організаторам за чудові можливості. Вітаємо та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Наукова конференція

"Дитина як суб'єкт і потерпілий у злочині"

 alt=

 30 січня 2020 року у Львівській правничій гімназії відбулась наукова конференція реферативних і науково-дослідницьких робіт учнів ЗОШ м.Львова "Дитина як суб'єкт і потерпілий у злочині". Вітаємо переможців конференції: Вдовитченко Юлію - гімназистку Львівської правничої гімназії та Куротчин Андріану учениці СЗШ № 95.  (детальніше)

Дякуємо усім учасникам!

  

Проект "From Germany with love"

 alt=

 
23-24 січня 2020 року гімназисти IV(8) класів взяли участь в першій частині проекту "From Germany with love", що відбувається в рамках співпраці театру Лесі Українки з німецькими театрами Die Neue Buhne (м. Зенфтенберг) і Futur 3 (м. Кельн). Двогодинний Workshop проводили Андре Арлен та Тереза Герс, метою якого було продемонструвати необхідність ненасильницького спілкування та постійного пошуку врегулювання конфліктів. (детальніше)

  

День соборності України

 alt=

22 січня 2020 року з нагоди Дня соборності України учні Львівської правничої гімназії взяли участь у творенні живого ланцюга на Меморіалі Небесної Сотні. Захід організував навчально-методичний центр освіти Львова для шкіл міста з метою виховання патріотично свідомої молоді. (детальніше)

 

 

Розколяда 

 alt=

21 січня 2020 року у гімназії відбулося родинне свято учнів V(9)-тих класів "Розколяда". Прощаючись із Різдвяними святами, учні співали дзвінкі колядки, згадували сімейні традиції, представили яскравий вертеп і, звичайно, пригощалися пампухами. (детальніше)