Безпека руху - запорука життя і здоров'я

 alt=

15 листопада 2019 року старший інспектор ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції м.Львова Ольга Шимочко та інспектор зв’язків з громадськістю УПП у Львівській області Олег Мельник провели урок-бесіда "Безпека руху - запорука життя і здоров'я" для гімназистів І-их класів. Під час цієї бесіди гімназисти обговорили правила поведінки дітей на дорозі, права та обов'язки пішоходів, повторили значення та вимоги дорожніх знаків, зрозуміли, на скільки важлива роль світловідбиваючих елементів у житті пішоходів. (детальніше)
Линии разделители, анимированные линии   

 

Роботехніка 

 alt=

13 листопада 2019 року вчителі інформатики Наталя Дачук та Мирослава Торган разом з гімназистами IV(8)-А класу поринути у світ робототехніки. Учні мали можливість самостійно скласти робота «Робік» mBot Ranger, запрограмувати у середовищі mBlock та протестувати його, проводячи різні експерименти. (детальніше)
Линии разделители, анимированные линии   

 

Зустріч з Зеновієм Філіпчуком  

 alt=

13 листопада 2019 року учні ІІ-Б класу відвідали Народний музей Тараса Шевченка. Гімназисти зустрілися із письменником Зеновієм Філіпчуком, разом з ним поглибили знання про Кобзаря та придбали нові захопливі книжки автора. (детальніше)

 

Линии разделители, анимированные линии   

 

 

Шаховий турнір  

 alt=

 
Наші гімназисти посіли ІІІ місце в районному етапі шаховомго турніру - Шкільна Ліга Львова. (детальніше)

 

 

 

Вітаємо і бажаємо подальших звершень! 

Линии разделители, анимированные линии   

 

Правила безпеки на дорозі 

 alt=

13 листопада 2019 року учасники учнівського самоврядування провели для учнів І(5) класів міні-уроки “Правила безпеки на дорозі”. Гімназисти в ігровій формі пригадали головні правила, яких повинні дотримуватись учасники дорожнього руху та наголосили на обов’язковості їхнього виконання. Зустрічі відбулись в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. (детальніше)

 

Линии разделители, анимированные линии   

 

Семінар-практикум "Покликані до витривалості та любові"

 alt=

11 листопада 2019 року відбувся семінар-практикум для педагогів нашої гімназії "Покликані до витривалості та любові". Зустріч проводила сестра Георгія Припутницька, директор освітньо-методичного центру ім.Ю.Дзеровича, та отець Тарас Шевчук - священник храму святої Анни. Учасники роздумували над темою покликання та, працюючи в групах, творчо опрацьовували поняття добра, любові, дружби та вдячності. (детальніше)

Дякуємо за теплу зустріч! 

Линии разделители, анимированные линии