Педагогічний колектив

 

п/п

 

Прізвище, ім'я, по батькові вчителя
Посада
Категорія
Звання
Загальний педагогічний стаж
1
Буянова Зіновія Теодорівна
вчитель української мови та літератури
вища
вчитель-методист
56
2
Крілевич Надія Ярославівна
вчитель української мови та літератури
вища
старший вчитель
23
3
Мелехіна Тетяна Гіларіївна
вчитель української мови та літератури
вища
 
21
4
Руда Людмила Богданівна 
вчитель української мови та літератури
вища
 
19
5
Марко Людмила Миколаївна
вчитель української мови та літератури
перша 
 
14 
6
Матвійчук Уляна Дмитрівна
вчитель зарубіжної літератури
друга
 
5
7
Карпляк Оксана Миколаївна
вчитель української мови та літератури
спеціаліст
 
2
8
Врублевська Аліна Петрівна
вчитель зарубіжної літератури та музики
вища
 
26
9
Галамай Наталія Станіславівна
вчитель зарубіжної літератури
вища
старший вчитель
 
24
10
Біла Ірина Орестівна
 вчитель української мови та літератури
спеціаліст 
 
   
0
11
Демків Наталія Володимирівна
вчитель англійської мови
вища
старший вчитель
24
12
Кремінець Іванна Степанівна
вчитель англійської мови
вища
 
14
13
Добрянська Мирослава Богданівна
вчитель англійської мови
вища
старший вчитель
21
14
Гуменюк Ольга Зіновіївна
вчитель англійської мови
вища
 
14
15
Козова Галина Леонтіївна
вчитель англійської мови
вища
старший учитель
27
16
Жолнір Наталія Іванівна
вчитель англійської мови 
друга
 
 
10
 
17
Саврук Оксана Петрівна
вчитель англійської мови
перша
 
16
18
Поліщук Надія Михайлівна
вчитель англійської мови
перша 
 
8
19
Юрків Леся Анатоліївна
вчитель англійської мови 
вища
 
старший учитель
 
17
 
20
Смик Ганна Зіновіївна
вчитель англійської мови
друга
 
6
21
Курницька Алла Петрівна
вчитель англійської мови 
спеціаліст
 
 
1
 
22
Братченко Марта Сергіївна
вчитель англійської мови 
 
бакалавр
   
0
23
Силенко Галина Василівна
вчитель німецької мови
вища
 
20
24
Омелян Ганна Андріївна
вчитель німецької мови
вища
 
43
25
Дяченко Наталя Іванівна
вчитель німецької мови
перша
 
16
26
Садловська Оксана Василівна
вчитель математики
вища
старший учитель
29
27
Лукашевська Наталя Борисівна
вчитель математики
вища
старший вчитель 
 
16
28
Фізяр Дарія Павлівна
вчитель математики
вища
 
37
29
Торган Мирослава Стефанівна
вчитель математики та інформатики
перша
 
10
30
Дачук Наталя Йосифівна
вчитель інформатики
перша
 
24
31
Лазар Марія Іванівна
вчитель інформатики
 
друга
 
8
 
32
Романчак Світлана Антонівна
вчитель історії
вища
старший учитель
32
33
Шклярська Зоряна Василівна
вчитель історії
вища
старший вчитель
 21
34
Чухань Марія Іванівна
вчитель правознавства
 спеціаліст
 
2
35
Зозуля Сергій Віталійович
вчитель історії
спеціаліст
 
 
0
 
36
Олійник Валентина Миколаївна
вчитель біології
вища
вчитель-методист
33
37
Леськів Ольга Ярославівна
вчитель біології
вища
 
15
38
Багрій Оксана Ігорівна 
вчитель біології та хімії
друга
 
9
39
Козій Ірина Степанівна
вчитель економіки
спеціаліст
 
6
40
Леда Галина Мирославівна
вчитель географії
вища
 
17
41
Гула Уляна Михайлівна
вчитель географії
вища
старший вчитель  
18
42
Пецух Емілія Михайлівна 
вчитель фізики 
спеціаліст 
 
9
43
Тимовчак Олександра Михайлівна
вчитель фізики та астрономії
вища
вчитель-методист
48
44
Хімчак Юрій Теодорович
вчитель фізичної культури та захисту Вітчизни
вища
старший учитель
22
45
Шевченко Ірина Юріївна 
вчитель фізичної культури
вища 
 
24
46
Глушко Наталія Петрівна
вчитель трудового навчання
вища 
 
30 
47
Капустяк Ірина Іллівна
вчитель образотворчого мистецтва
вища
старший учитель
29
48
Рибак Наталія Ярославівна
вчитель основ здоров'я
 
спеціаліст
 
   
10
49
Мончин Оксана Ігорівна
вчитель християнської етики
вища
 
28
50
Шевчук Тарас Михайлович
вчитель християнської етики
спеціаліст
 
2
51
Мацевко Аліна Тарасівна
вчитель хореографії
спеціаліст
 
2
52
Тарасюк Надія Сергіївна
психолог
перша
 
6
53
Манзик Ольга Павлівна
бібліотекар
друга 
 
25