Новини

13 жовтня 2017 року у гімназії відбувся Осінній ярмарок. Гімназисти готувались до нього старанно: кожен клас випікав солодощі або своїми руками виготовляв цікаві вироби. На ярмарку вдалося зібрати 6040 грн., які будуть витрачені на благодійність.

21 вересня 2017 року у гімназії відбулись вибори на пост голови Учнівського парламенту. За день до виборів учасники змагань брали участь в дебатах, на яких представляли свої програми, ділились ідеями, давали відповіді на запитання гімназистів та вчителів. Претендентами на пост голови самоврядування були: Ахсарова Анастасія (V(9)-А клас), Бараняк Віктор (VІ(10)-А), Горбенко Анна (ІV(8)-Б), Рудзинський Юрій (VІ(10)-Б), Серебрянський Маркіян (VІ10)-А) та Татусько Максим (ІV(8)-Б клас). У напруженій боротьбі між достойними кандидатами перемогу здобув Рудзинський Юрій, що отримав 96 голосів. Лише на 3 голоси менше отримав його суперник та переможець учнівських симпатій Максим Татусько, якого пропоновано на пост заступника голови Учнівського самоврядування. 

Дякуємо учасникам за плідну підготовку та цікаві ідеї. Бажаємо їм сил та натхнення у продовженні діяльності Учнівського самоврядування.

Карантин триває, а ми готуємо поїздку до військових. Гімназисти, педагоги гімназії проявили свої творчі здібності та власноруч розписали прапор для хлопців. Вчитель фізкультури Юрій Хімчак вже завершує майструвати "буржуйку", щоб нашим бійцям було тепло взимку. Кожен бажаючий може долучитись до збору книг, продуктів, засобів гігієни та всього необхідного для солдат!

З ініціативи учнівського самоврядування Львівська правнича гімназія закупила катетери та кровопереливні системи для "Кровомобіля" – автомобіля, що служить пунктом переливання крові у зоні АТО. Кошти, близько 3,5 тисяч гривень, зібрали на Великодньому ярмарку, до якого активно долучились всі класи гімназії. За цю суму вдалось закупити 260 катетерів та 270 систем для переливання крові, які вже доставлені в м. Авдіївка.Гімназисти вибрали саме цей проект, оскільки велика кількість військових помирає саме через втрату крові під час бойових дій.Сподіваємось, що цей внесок допоможе врятувати життя не одному з наших захисників.

Львівська правнича гімназія щорічно до Дня Святого Миколая долучається до акції зі збору коштів на подарунки та гостинці для дітей в сиротинці та інтернати міста Львова, що організовує учнівське самоврядування гімназії. 14 грудня 2016 року гімназисти відвідали Львівську спеціалізовану школу–інтернат №104 в смт. Брюховичі та провели майстер-клас з виготовлення новорічних листівок. Кожен неабияк талановито проявив свою творчість. За зібрані кошти було придбано засоби гігієни: пральний порошок, шампуні, мило, зубні пасти та щітки, канцелярські товари та розвиваючі ігри для учнів.