Заходи

3 березня 2021 року у ІІ(6)-В класі відбувся театральний урок за твором Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки". Учні обговорили основні аспекти твору та відтворили найяскравіші уривки на сцені.

25 лютого 2021 року на черговому зібранні педагогічної ради відбулись дебати у німецькому форматі на тему "Чи слід впроваджувати дистанційне навчання в школі?". Обидві сторони навели переконливі аргументи та влучні приклади, які змусили задуматись прихильників і "за" і "проти" такого формату навчання.

З 10 по 17 листопада 2020 року в гімназії відбувся Тиждень безпечного Інтернету.

Психолог гімназії Н.Тарасюк спільно з класними керівниками провела для гімназистів превентивні заняття щодо безпеки в Інтернеті.

- Гімназисти І-ІІ класів знайомилися з правилами поведінки в Інтернеті під час уроку «#не_ведусь. Я знаю, як спілкуватися в Інтернеті».

-Учні ІІІ-IV класів взяли участь у квесті «Тест Білборда та кохання в Інтернеті».

- Гімназисти V-VII класів дізналися, як запобігти сексуальній експлуатації під час уроку «Інтимне селфі в інтернеті – жарт чи ризик”.

Гімназисти дізналися, як діяти у випадках кібербулінгу та отримали інформацію про цілодобову безкоштовну державну консультаційну лінію за номером 1545 (далі обрати 3) щодо безпеки дітей в Інтернеті.