Заходи

 А що б ви хотіли спитати в директора? 

10 грудня з нагоди Дня прав людини відбулась прес-конференція директора гімназії з учнями, представниками ІІІ-VII класів. У форматі питання-відповідь директор розповіла про важливість дотримання прав та виконання обов'язків учнями й вчителями та пояснила, за якими принципами працює гімназія.

10 грудня 2021 року  - День прав людини. людини. Його ми провели спільно із представниками Юридичної клініки Школа права УКУ / UCU Law School, які провели ознайомчі лекції для гімназистів VI(10) класів.

Дякуємо за зустріч!

Вітаємо наших вчителів - переможців конкурсу "Успішний педагог":

Галамай Наталію Станіславівну - вчителя зарубіжної літератури;

Карпляк Оксану Миколаївну - вчителя української мови та літератури, педагога-організатора.

Пишаємось вами і бажаємо не зупинятись на досягнутому!!!

10 грудня 2021 року у гімназії було проведено щорічну ініціативу - Година Коду. Уроки для VI(10) класів провела представниця фірми Microsoft Маргарита Остапчук. Година Коду - це глобальна ініціатива з популяризації програмування серед школярів усього світу. Метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою і цікавою.

Вчителі англійської мови пройшли фахове підвищення кваліфікації ProTeach від DINTERNAL Education за рахунок бюджетних коштів. Ми поглибили свої знання сучасними методиками та прийомами викладання іноземної мови з професійними викладачами Dinternal Education.

Щиро дякуємо за інтенсивний онлайн курс, практичні поради та нові ідеї.

 Чекаємо на наступні зустрічі!