Індивідуальне навчання

Станом на 23 вересня 2022 року у Львівській правничій гімназії здобувають освіту за індивідуальною формою наступні учні:

за сімейною формою:   

І-Б клас

1. Гуцол Устим Юрієвич

2. Вудвуд Максим Вікторович 

3. Мозіль Анастасі

4. Юзич Дарія Романівна

5. Зенченко Руслани Олегович

ІІ-А клас

1. Кметь Володимир Володимирович

2. Кожушко Лілія Василівна 

3. Молочій Марко Богданович

4. Носаченко Аліна Сергіївна 

ІІ-Б клас

1. Лозинська Сніжана Степанівна 

2. Дмитрик Дарій Назарович 

3. Мудрак Ольга Ростиславівна 

4. Носаченко Аліна Сергіївна 

ІІ-В клас

1. Пірус Андрій Миколайович  

2. Рогоза Марія Михайлівна  

3. Покотицький Артем Романович  

4. Федоришин Дзвінка Орестівна 

5. Буранова Віра Сергіївна 

6. Маліцький Роман  Володимирович

ІІІ-А клас

1. Возна Вероніка Андріївна  

2. Михайловський Тимофій Васильович  

3. Бут Моніка Сергіївна  

4. Заставний Орест Юрійович 

5. Тхір Ольга Назарівна 

ІІІ-Б клас

1. Михалюк Адам Хізирович  

2. Степаняк Ірина Юріївна 

3. Кривень Юрій Андрійович   

ІІІ-В клас

1. Харабара Святослав Остапович   

2. Радецька Вікторія Тарасівна  

3. Радецький Остап Тарасович   

ІV-А клас

1. Морозова Евеліна Тимурівна   

2. Мандзяк Анастасія Андріївна  

3. Маковецький Остап Андрійович    

ІV-Б клас

1. Краснощока Властимира Андріївна  

2. Малина Валерія  Русланівна 

ІV-В клас

1. Єршов Тимофій Сергійович   

2. Чиж Анна Сергіївна 

ІV-Г клас

1. Зенченко Павло Олегович  

V-А клас

1. Маліцький Станіслав Володимирович

2. Шлеян Анастасія Ярославівна 

V-Бклас

1. Харабара Маркіян Остапович    

2. Олійник Ярема Ігорович Чиж Анна Сергіївна 

V- В клас

1. Оршак Юстина Миколаївна 

2.  Баранов Матвій Сергійович

3. Вознюк Андрій Анатолійович 

4. Кушнір Софія Тарасівна

5. Радецька Соломія Тарасівна

6. Гупало Назар Тарасович

VI-А клас

1. Самарай Божена Русланівна 

2. Кушнір Олександр Орестович 

VІ- Б клас

1. Осієвська Юліана Олександрівна  

2. Рожко Вірсавія Юріївна 

3. Грицюк Злата-Анна Ярославівна  

4. Баран Дмитро Тарасович 

5. Смілко Северин Олегович 

6. Маковецька Ліна Андріївна

7. Катуніна Анна В'ячеславівна

8. Ярош Захар Васильович 

VI-В клас

1. Колесник Максим Романович  

VIІ-Б клас

1. Грудін Богдан Русланович

2. Тарнопільська Ольга Юріївна   

VIІ-В клас

1. Наконечний Артем Олегович

2. Осієвська Світлана Олександрівна    

VIІ-Г клас

1. Наконечна Власта Василівна