Міські проекти

29 травня 2018 року вокалісти ансамблю "Мрія" Львівської правничої гімназії взяли участь у міському фестивалі "Сонцелеви - діти-волонтери". Гімназисти представили волонтерство у напрямку культури і мистецтва та подарували присутнім свої пісні.

17 квітня 2018 року в приміщенні Музею історії релігії відбулася урочиста церемонія нагородження переможців міського конкурсу "Львівське рондо".

Вітаємо команду учнів V-Б класу ( Височинська Вероніка, Юренко Варвара, Кубай Дзвенислава) із почесним третім місцем.

 14 листопада 2017 року гімназисти V-Б класу взяли участь у освітньому проекті "Львів: від легенд до історичних фактів". Метою проекту є розширення знань про рідне місто, розвиток інтересу до історії та культури сучасного Львова. Гімназисти активно долучились до обговорень та дискусій, за що отримали в подарунок путівники по Львову.

4 грудня 2017 року гімназисти ІІ(6)-А класу взяли участь у майстер-класі з виготовлення різдвяних прикрас, що відбувся у ТЦ "Арсен". Гімназисти навчились створювати декоративні сніжинки своїми руками, а на закінчення поласували солодощами. Захід відбувся в рамках реалізації проекту "Навігатор по етикетках".

1 листопада 2017 року гімназисти V-их класів взяли участь у написанні тестових завдань на тему: «Правовідносини. Правопорушення. Юридична відповідальність». В кінці року (за результатами чотирьох тестів) переможці отримають спеціальні Е –дипломи. Проект здійснює освітнє онлайн середовище Міксіке. Детально про проект можна дізнатися за посиланням.