Міжнародні проекти

З 18 по 28 червня 2018 року гімназисти Львівської правничої гімназії брали участь в міжнародному англомовному таборі в Болгарії, що проходив на морському курорті "Сонячний берег". Впродовж 10-ти днів учні вдосконалювали свої знання з англійської мови, купались у Чорному морі, брали участь у розважальних програмах, зокрема перемогли в конкурсі талантів "Camelot". Це вже третя поїздка в рамках міжнародного обміну, впродовж минулих років гімназисти відвідали табори в Хорватії та Греції. 

У травні гінмазисти Львівської правничої гімназії взяли участь у другому етапі проекту ЮНІСЕФ «Найбільший урок у світі» - ініціативи, яка об’єднала тисячі школярів зі всього світу. Під час уроків учні ознайомлювались із Глобальними цілями сталого розвитку, прийнятими Генеральною Асамблеєю ООН, шукали методи швидкого їх досягнення, вирішували, які зміни варто робити вже сьогодні. Особливий акцент було зосереджено на досягненні Миру і справедливості, адже це є пріоритетом для нашої країни. Отож, берімось до роботи, щоб до 2030 року усі мрії стали реальністю!

15 лютого 2018 року гімназисти ІV-V-х класів провели відеоконференцію на тему: "Мистецтво як самовираження. Релігійне мистецтво". Співрозмовниками були гімназисти державної гімназії №26 м. Лодзь (Польща). Під час конференції учасники висловлювали власні думки, обмінювалися враженнями про роль мистецтва в їхньому  житті та житті України і Польщі. 

16 травня 2018 року відбулась відеоконференція на тему: "Глобалізація та її наслідки". Учасниками дискусії були учні IV(8), V(9) та VI(10) класів Львівської правничої гімназії, а також шкіл Польщі та Італії. Метою конференції був обмін думками та життєвими прикладами щодо глобалізації і її вплив на суспільство та життя кожного з нас.

11 грудня 2017 року гімназисти IV(8)-VI(10) класів взяли участь у відеоконференції на тему: "Права людей. Свобода віросповідання". До обговорення долучились учні Американської комп'ютерної школи та Ульяновської гімназії. Спеціальним гостем конференції став Сайрін Саюф - міжнародний діяч з захисту прав людини.