Всеукраїнські проекти

11 червня 2018 року гімназисти ІІ(6)-их класів Львівської правничої гімназії відвідали відкриття правового клубу "PRAVOKATOR" - платформи з правового консультування громадян. Гімназисти побували на тренінгу, де в інтерактивних формах обговорювали права людини. Особливо учням сподобалось розмальовувати футболки, які мають нагадувати дорослим про їхню відповідальність за збереження прав дитини. Свої творіння учні подарували Міністру юстиції Павлові Петренку та його помічникам.

 4 лютого 2018 року  учениця VIІ(11) – Б класу Сажинець Наталя  взяла участь у ІІ Всеукраїнсько конкурсу—захисту науково-дослідницьких робіт членів Львівської обласної МАН. Гімназистка виступила з доповіддю на тему: «Становлення та реформування судової системи України» та зайняла ІІІ місце. 

 

Вітаємо! 

9 жовтня 2017 року  гімназисти VI-х класів разом зі своїми батьками відвідали освітню конференцію від міжнародної агенції ІСЕА, що відбувалась в рамках освітнього проекту "Свідома освіта". Учні поспілкувалися з офіційними представниками кращих коледжів та університетів Канади, США та європейських країн. Окрім цього, гімназисти мали зустріч із представником Georgian College - одним із лідерів серед навчальних закладів Канади. 

З 27 по 28 жовтня 2017 року гімназист VІ-А класу Бараняк Віктор брав участь у першому Всеукраїнському турнірі з правознавства "Я маю право", що відбувався у славетному місті Одесі. Окрім виконання завдань із правознавства, учні мали змогу познайомитись із школярами з різних куточків України та дізнатись більше про історію й цікаві місця Одеси.

11 травня 2017 року  учениця VI(10) – Б класу Львівської правничої гімназії Сажинець Наталія  взяла участь у міжнародній учнівській науково-практичній конференції «Україна очима молодих. Україна – Європа ХХ століття: роль історичного досвіду у створенні майбутнього». Гімназистка виступила з  доповіддю на тему: «Національна ідея Миколи Міхновського – духовний стрижень в інтелектуальному поступі української молоді». Конференція відбувалася на базі Українського Католицького університету, де були присутні учасники з багатьох міст України. Під час конференції учасники та викладачі УКУ і Національного університету ім. Івана Франка обговорювали перспективи розвитку України на шляху до Євросоюзу.