Заходи

25 жовтня 2022 року  відбувся тренінг з протидії булінгу для учнів І(5) гімназійних класів. Волонтери від міжнародної організації AIESEC в ігровій формі навчали дітей ненасильницького спілкування та дружнього розв’язування конфліктів.

2 жовтня 2020 року   відбулась зустріч із нашою випускницею - Анастасією Апетик. Гімназисти дізнались про авторський курс “Цифрові права та безпека для дітей”. Обговорили, яким має бути пароль в соцмережах, як вберегти свій обліковий запис від шахраїв та яку інформацію можна поширювати в інтернеті.

 Дякуємо за цікаву та актуальну зустріч!

2 грудня 2019 року  в рамках акції “16 днів проти насильства” для учнів І(5) класів Львівської правничої гімназії відбулась лекція по протидії насильству. Зустріч провели інспектори ЮП Шевченківського відділу поліції Дмитрик Р.І., Зарубаєва Н.В. та інспектор ДОП Нестерук О.

Дякуємо за корисну та цікаву інформацію!

19 вересня 2019 року  учні VI(10)-А класу Львівської правничої гімназії взяли участь у тренінгу "Протидіємо булінгу разом". Захід відбувся у Львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу.