Про нас

Учнівське самоврядування – це спосіб залучення до учнів до систематичної участі у навчально-виховному процесі. Самоврядування – самостійна діяльність учнів, яка відбувається за координації відповідального педагога. 
Відповідно до Закону України “Про освіту”, громадське самоврядування в закладі освіти – це право учасників освітнього процесу колективно вирішувати питання організації та забезпечення освітнього процесу в закладі освіти, захисту їхніх прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення, брати участь у громадському нагляді та в управлінні закладом освіти у межах повноважень, визначених законом та установчими документами закладу освіти. Учнівське самоврядування є однією з форм громадського самоврядування в школі.

Завдання учнівського самоврядування:

- Залучення дітей та молоді до прийняття рішень.
- Захист прав та інтересів учнів.
- Реалізація інтересів учнів, підтримка їхніх здібностей, прав та свобод.
- Створення умов для самореалізації учнів.  
- Налагодження контактів та реалізація спільних проектів, ініційованих учнями.

 

Планування учнівського самоврядування на 2021-2022 н.р.

 

 

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ 2021-2022 Р.

ГОЛОВА – Семенюк Дмитро VI-A клас;

ЗАСТУПНИК – Кудрик Христина  VI-Г клас;

ПРЕС-ЦЕНТР

Кремінець Юлія – голова комісії

VI-Б клас

Алексеєнко Ярина

VI-А клас

Шпирка Володимир

VI-Б клас

Савчак Роман

VI-Б клас

Левицька Софія

VI-Б клас

Слупська Наталя

VI-Г клас

Галишин Юлія

VI-Г клас

Грицюк Злата

V-Г клас

Іванова Тетяна

ІV-В клас

Гучок Анастасія

ІV-Г клас

Муц Юлія

ІІІ-Б клас

Чіхрай Юлія

ІІІ-Б клас

Павлюк Марко

ІІІ-Г клас

Гарань Анастасія

ІІІ-В клас

 

КРЕАТИВ

Бричук Роксана – голова комісії

VI-А клас

Йоганік Данило

VI-А клас

Оверко Соломія

VI-А клас

Шпак Христина

VI-А клас

Снігур Юля

VI-А клас

Третяк Уляна

V-А клас

Маковецька Ліна

V-А клас

Самарай Божена

V-А клас

Гнилякевич Яна

V-Б клас

Лойко Марія

V-Б клас

Бринь Анастасія

V-Б клас

Курач Ангеліна

V-Б клас

Коваль Божена

ІV-А клас

Медяковська Вероніка

ІV-Б клас

Копровська Юліана

ІV-В клас;

Гірник Софія

ІV-В клас

Андрусяк Вероніка

ІV-В клас

Чиж Анна

ІІІ-В клас

Романів Анастасія

ІІІ-В клас

Ференц Анна

ІІІ-В клас

Окіс Олександра

ІІІ-В клас

Сисак Юлія

ІІІ-В клас

Павлусь Олександра

ІІІ-Г клас;

 

БЛАГОУСТРІЙ

Стефанишин Остап

VI-А клас

Феськова Анастасія

VI-А клас

Когут Юрій

V-Б клас

Радецька Соломія

ІV-В клас

Вілінська Діана

ІV-В клас

Криса Анастасія

ІІІ-А клас

Шпирка Дмитро

ІІІ-Б клас

Чорний Андріан

ІІІ-Б клас