Новини

Підсумовуємо результати благодійної акції "Мільйон Троянд для Вікторії. Врятуємо Вікторію Разом". Наші учні додали до благодійного букета 73 троянди, тож в сумі передаємо на лікування 4795 грн.

Дякуємо усім, хто долучився!!! 

На зображенні може бути: 1 особа

13 травня 2021 року у Львівській правничій гімназії відбулись вибори голови учнівського самоврядування. Впродовж дня кандидати презентували свої програми, спілкувались із виборцями, після чого кожен учень з ІІІ по VII клас зробив свій вибір. Вітаємо новообраного голову учнівського самоврядування - Дмитра Семенюка і бажаємо плідної та цікавої роботи.

 

19 листопада 2020 року у гімназії відбулась серія тренінгів - LeaDay від учасників учнівського самоврядування. Учні випускних класів ділилися своїми знаннями про лідерство, постановку цілей, ораторство та вміння дебатувати.

Дякуємо за цікавий та активний день! 

1 грудня 2020 року  Львівська правнича гімназія долучилась до міжнародної ініціативи "Щедрий Вівторок". Учні провели благодійний збір коштів для лікування нашого випускника Юрія Рудзинського. А щоб заохотити гімназистів робити добро провели для учасників акції розіграш приємних подарунків.

Дякуємо всім, хто долучився! 

11 жовтня 2020 року учасники учнівського самоврядування долучились до “Фестивалю думок: вір і дій”, що відбувався у мальовничому місті Сколе. 

Дякуємо Громадській ініціативі "Збережемо наш зарінок" та CYM - Спілка Української Молоді - Carteret, NJ за організацію та співпрацю.