Новини

 


УВАГА!

Львівська правнича гімназія 

17 березня 2021 року проводить    

традиційний міський конкурс "Правознайко"

                          для учнів 4-х класів шкіл м. Львова.

 Ознайомитись детальніше з умовами конкурсу можна за посиланням      (Положення додається).

 

Учасники, котрі виявили бажання брати участь у конкурсі онлайн, можуть зареєструватись до 15 березня за посиланням.

 


     Марафон читання віршів Лесі Українки 

1 березня 2021 року відбувся Марафон читання віршів Лесі Українки, присвячений 150-ій річниці від її народження. Учні переглянули документальний фільм про поетесу та поділилися улюбленими віршами. (детальніше)


 


     Театральний урок за твором Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки"

3 березня у ІІ(6)-В класі відбувся театральний урок за твором Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки". Учні обговорили основні аспекти твору та відтворили найяскравіші уривки на сцені. (детальніше)


 

     Педагоги теж дебатують!

25 лютого 2021 року на черговому зібранні педагогічної ради відбулись дебати у німецькому форматі на тему "Чи слід впроваджувати дистанційне навчання в школі?". Обидві сторони навели переконливі аргументи та влучні приклади, які змусили задуматись прихильників і "за" і "проти" такого формату навчання. (детальніше)

 

 

 


     Німецько-український проект "Молодь дебатує"

20 лютого 2021 року гімназистка V(9)-А класу Феськова Анастасія взяла участь в регіональному турнірі Німецько-український проект "Молодь дебатує", що відбувався в м.Хмельницькому. (детальніше)

 Дякуємо за цікаву гру і теплий прийом!

 

 


     Герої Небесної Сотні  

18-20 лютого 2021 року традиційно згадуємо героїв Небесної Сотні. Учні нашої гімназії переглянули тематичні відеоролики, згадали загиблих хвилиною мовчання та приєднались до міської акції "Ангели пам'яті". Також гімназисти VI класів провели круглий стіл "Уроки живої історії". (детальніше)

Пам'ятаймо наших героїв!

 

 


     Успішні, бо відповідальні  

16 лютого 2021 року традиційно святкуємо день гімназії. Цьогоріч відзначали 18-ий ювілей створення закладу. З цієї нагоди в учнівському хабі відбулася панельна дискусія гімназії "До успіху через відповідальність". Випускники гімназії обговорювали з представниками учнівського самоврядування різноманітні аспекти успіху та відповідальності перед собою, ближніми й суспільством. На завершення дня в актовій залі відбулась урочиста академія "Успішні, бо відповідальні". Також було запроваджено спеціальну нагороду - "Я творю гімназію", яку вперше отримали талановиті учні, випускники, батьки та педагоги.(детальніше)